Універсальні токарні верстати по металу

Універсальні токарні верстати по металу

Універсальні токарні верстати – це верстати, які використовуються для обробки невеликих партій металевих виробів. Верстат може виконувати операції із застосуванням токарних різців, свердел зенкерів.

Такі верстати використовують на виробництвах, що виконують дрібносерійне виготовлення виробів із сталі та інших металів. Також універсальний токарний верстат може застосовуватися для наступних операцій:

– обробка конічних, торцевих та фасонних поверхонь;

– обробка різьблення на внутрішніх та зовнішніх циліндричних поверхнях;

– Відрізка;

– свердління осьових отворів;

– Зенкерування;

– Розгортання.

Незалежно від модифікації, універсальний токарний верстат металу складається з наступних елементів:

-Станина. Призначений для монтажу всіх механізмів верстата.

– Передня бабка. Вузол призначений для розміщення коробки швидкостей, шпинделя, що обертається, та інших додаткових елементів.

– Коробка швидкостей. Механізм токарного верстата, призначений передачі крутного моменту від двигуна на шпиндель з певним передатним числом. Залежно від модифікації обладнання може мати кілька ступенів попередньо встановленої швидкості.

– Фартух. Вузол, який забезпечує поступальний рух супорта з встановленим інструментом вздовж закріпленої деталі, що обертається.

– Супорт. Елемент верстата призначений для фіксації ріжучого інструменту.

– Блок керування.

Купувати універсальний токарний верстат металу слід після якісної консультації, яку може провести наш спеціаліст. Купити верстат за оптимальною ринковою ціною, можливо у нашій компанії ТОВ “Зенітек”, зателефонувавши до нашого офісу або залишивши заявку на сайті.